Oksjoni tingimused

Oksjonil osalemiseks tuleb kinnitada, et annate Masku Baltic OÜ-le (edaspidi Teenusepakkuja) nõusoleku salvestada ning hoiustada oma isikuandmeid, märgistades linnukesega lahtri "Nõustun tingimustega". Kuigi oksjonil osalemiseks ei pea olema registreeritud kasutaja, nõustub veebilehe https://masku.ee oksjonil osaleja (edaspidi Klient) Teenusepakkuja ja Kliendi vahelise õigussuhtega.

Milliseid andmeid me kogume?

  • Ees- ja perekonnanimi
  • Telefon
  • E-posti aadress

Milleks?

Andmed salvestatakse üksnes hiljem võitjaga ühendust võtmise eesmärgil ning kustutatakse kohe pärast kampaania lõppu (01.11.2022).

Enampakkumise protsess

Pakkumisi saab teha piiramatult ning ilma piirhinnata. Pakkumine ei saa olla väiksem kui eelmine pakkumine. Pakkumise väikseim samm on 10€ ning mitte rohkem, kui 100€. Teenusepakkuja jätab endale õiguse oma äranägemise ning mõistuspärasuse järgi Kliendi pakkumise tühistada ning Teenusepakkuja lehe sirvimine blokeerida, kui tundub, et Klient kasutab antud keskkonda pahatahtlikult, teisi Kliente häirivalt või mõnel muul moel Eesti Vabariigi seadustele vastuolus olevalt.

Oksjoni tingimused

Klient vastutab selle eest, et tema sisestatud andmed on õiged.

Klient on vähemalt 18 aastane ning omab püsivat sissetulekut.

Klient nõustub, et tema poolt tehtud pakkumine on siduv ning seda tagasi võtta ei saa.

Klient on kohustatud toote välja ostma 72 tunni jooksul pärast oksjoni lõppu, kui tema tehtud pakkumine on ette määratud aja jooksul kõige kõrgem. V.A juhul, kui toode ei vasta kirjeldusele või ilmneb mõni tootega seotud rike/kahjustus, mida eelnevalt ei olnud võimalik muul moel tuvastada, kui toodet kasutades.

Oksjonil müüdava tootega on võimalik tutvuda Pärnu kaubanduskeskuses Kaubamajakas ning kõikides Masku esindustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Oksjon toimub ainult veebikeskkonnas https://masku.ee.

Oksjonil ei saa kasutada kinkekaarte.

Okjsoni võitja saab toote kätte Pärnu kaubanduskeskusest Kaubamajakas.